solar.png
banner-2.jpg

Solar lamba, güneş enerjisiyle çalışan çok özel aydınlatma ürün grubu olarak tanımlanabilir. Son zamanların en ilgi çeken aydınlatma türleri arasında yer alan solar lambalar, enerjisini güneşten almakta ve bu sayede belirli bir süre boyunca sahip olduğu enerji ile çalışabilmektedir. Akşam ve gece saatlerinde lambanın bulunduğu ortam, gündüz depolamış olduğu enerji ile birlikte zahmetsizce aydınlatılabilmektedir. Göz alıcı modelleriyle solar lambaları istediğiniz ortamda, benzersiz bir atmosfer yaratmak için kullanabilirsiniz.

Solar Lambalar

Enerjisini güneşten alan solar lambalar, kullanışlılık vadeden bir aydınlatma ürünüdür. Yazılımlı solar devre paneline sahip olan lambaların her biri, dikkatleri üzerine çeken özellikleriyle ön plana çıkıyor. Solar lamba kategorisi içerisinde, hazır tasarımlı ürünler bulunmakla birlikte kişiye özgü tasarımlar da yapılabilmektedir.

Renkleri, desenleri ve modelleriyle ön plana çıkan solar lambaların her biri; ortamın istenilen atmosfere ulaşmasına destek oluyor. Kullanım kolaylığı sağlayan özel tasarımları tercih edebilir, keyifli ve huzurlu anlar yaşayabilirsiniz.

Solar Lamba Modelleri

Tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken solar lambalar, ihtiyaç duydukları enerjiyi gün ışığında bataryalarına depolamaktadır. Bu sayede, özellikle akşam ve gecenin ilerleyen saatlerinde bataryasından gelen güçle zahmetsizce çalışabilmektedir. Farklı tasarımlara sahip olan solar lambalar, elektrik enerjisi tüketimini azalttığı için birçok avantaja ev sahipliği yapmaktadır.

Hem iç hem de dış mekân aydınlatmasında kullanılabilen solar lambalar, göz alıcı görünümleriyle ön plana çıkmaya devam ediyor. Rattan ayaklı solar lambalar, bambudan güç alan benzersiz lamba modelleri, metal solar lambalar olmak üzere sizlere sunulan pek çok modeli kullanarak bulunduğunuz ortamı benzersiz bir şekilde dekore edebilir, dekorasyon noktasında fark yaratabilirsiniz.

Solar Lamba Fiyatları

Enerjisini güneşten alan, bu nedenle elektrik enerjisine ihtiyaç duymayan solar lambalar, MyLamp ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Birbirinden özel modellere sahip olan her bir lamba modeli hem renkleriyle hem de tasarımındaki zarafet ile fark yaratıyor.

Çok özel fiyatlarla sizlere sunulan solar lambaları kullanarak muhteşem bir atmosferi zahmetsizce oluşturabilirsiniz. Ayrıca elektrik enerjisinden tasarruf edebilir, çok daha keyifli bir yaşantı içerisinde olabilirsiniz. MyLamp, bir lambadan çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

 

Faydalı Model Patentli buluşumuza, TR2017 13886 Y  no ile 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu Kapsamında 19/09/2017 tarihinde, Masaüstü Solar Aydınlatma Tertibatı patenti verilmiştir.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

  • 6 ad. Osram 2835 led high lumen warmwhite.

  • 200 lümen ışık gücü.

  • 6,5 volt güneş paneli.

  • Yazılımlı solar devre paneli.

  • Li-ion 3,6 V/ AA 2000 mAh dahili şarj edilen kaliteli pil.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • 10-12  saat arasında aydınlatma kapasitesi.
  • Direkt güneş ışığında 4-7  saat şarj edilmelidir.
  • Işık değeri şarjın kapasitesine göre azalır.
  • Tam şarj ile 10-12  saat aydınlatma kapasitesi.
  • Adetli siparişlerde  farklı renk kumaş şapka yapılabilir. Özel tasarım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Önemli (!)

Lamba açık durumdayken şarj edilmemelidir.

Ürünler > SOLAR LAMBA

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.